Обласна конференція молодіжних служителів Волині

01-etzmkdipx5m

9-10 вересня 2016 року в селі Згорани, Любомльського району відбулася ІІІ обласна конференція молодіжних служителів Волині.

Протягом двох днів учасники мали змогу навчатися, перебувати у молитві та братерській спільноті, переймати найкращий досвід методів молодіжного служіння.

02-lmrzb-usmz0

Словами псалмоспівця Давида: “Добре братам бути разом!”, розпочав конференцію керівник молодіжного відділу Волинського об’єднання ЦХВЄ Ігор Панфілов. Він зазначив, що ми, як члени Тіла Христового не є самодостатніми, а потребуємо один одного, і щоб зберігати єдність ми повинні платити відповідну ціну.

05-qx2pmcf0d9u

Також, вітаючи присутніх, пастор місцевої церкви Павло Назарук звернув увагу на те, що християнська молодь подібна до стрімкого гірського потоку, який ніщо не зупинить. Але молодіжні служителі мають власним прикладом показувати, напрямок, щоб спрямувати цю силу у правильне русло.

07-eagiwp8argy

Олександр Савчук, вчитель та місіонер із Хмельницького виклав семінар на тему: “Цілеспрямоване молодіжне служіння”, наголошуючи на тому, що правильно поставлені цілі та підготовка, благословенна Духом Святим, зробить служіння нашої молоді більш ефективним. Церква та молодь, як її невід’ємна частина, має виконати два основних завдання: “Велике доручення” та 2 найбільших заповіді – любити Господа та ближнього.

Також молодіжні служителі мали можливість провести вечір у молитві та спілкуванні у яких взяв участь пастор церкви селища Благодатне Володимир Вронський та церкви села Дольськ Віктор Новосад.

10-ritxxltb5pu

Другого дня виклад семінару “Про Церкву” мав заступник керівника молодіжного відділу Союзу ЦХВЄ, пастор Сергій Чорнописький. Він закликав любити свою помісну церкву та бути підтримкою для старших братів; служити молоді та заохочувати її. “Можливо ви не є досконалими, можливо не маєте великого досвіду чи вам здається, що ви не вмієте говорити, але дозвольте Господу використовувати і навчати вас! – підкреслив брат Сергій. – Не залишайте ту соту овечку, яка заблудилась і потребує допомоги!”.

08-skhkw5ukbek

Також молодіжна рада та учасники конференції обговорили плани на майбутнє. Зокрема було запропоновано провести:

- обласний молодіжний піст 3-5 листопада,

- волинський з’їзд молоді 25-26 листопада у церкві “Христа Спасителя” міста Луцьк.

Учасники запропонували провести серію подібних навчань для молодіжних служителів Західної України.

“Ми вдячні Богу за прекрасний, благословений час, який ми мали” – діляться враженнями учасники конференції.

Сподіваємося, що подібні заходи відбуватиметься і надалі, надихаючи нашу молодь до ще ревнішої праці на ниві Господній.

04-jeowid9eajy

09-aowicwnco44

03-ko_gjbzdcd4

Залишити відповідь